Мандрівник з найгіршим туристичним досвідом отримає 10 тисяч доларів на новий відпочинок

Зображення: Scoopnest Об этом сообщает mediainfo.in.ua со ссылкой на СМИ.Онлайн-платформа пошуку подорожей Travel Sense оголосила конкурс розповідей про найгірший туристичний досвід. Переможцю збираються сплатити 10 тисяч доларів на новий відпочинок. Про це повідомляє Vetеr Do it.

«Мрієте іноді відновити ресурси на відпочинку, який продумуєте самостійно? Можливо, було таке, що ви продумали його до деталей і все пішло не за планом? Американська асоціація туристичних консультантів пропонує “переробити” цю подорож», – йдеться на сайті.

Учасник з найгіршою подорожжю отримає 10 тисяч доларів на ту ж саму поїздку, але пропрацьовану туристичними консультантами.

Для участі необхідно до 19 липня надіслати розповідь про неї та виявити активність на сторінках організації в соцмережах. Переможця оголосять першого серпня.

Нагадаємо, минулого тижня в Києві стався інцидент: у пункті пропуску «Борисполя» понад шість годин тримали три іранські сім’ї з маленькими дітьми.

До цього неприємний досвід у Києві пережив турист із Барселони, який купив Kyiv Pass за 25 євро і не зміг ним скористатися. Але зрештою він отримав компенсацію.

    * Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


    Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/08/mandrivnyk-z-najgirshym-turystychnym-dosvidom-otrymaye-10-tysyach-dolariv-na-novyj-vidpochynok/”

    ТОП новости

    Вход

    Меню пользователя