На Хмельниччині СБУ блокувала продаж конфіденційної інформації

На Хмельниччині СБУ блокувала продаж конфіденційної інформації
Експрацівник ДПС налагодив механізм отримання та збуту відомостей з обмеженим доступом, зокрема щодо в’їзду-виїзду громадян за кордон, наявності заборони в’їзду в Україну для іноземців тощо Об этом сообщает slavinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Співробітники Служби безпеки України викрили та блокували у Хмельницькій області механізм продажу інформації з обмеженим доступом з державних автоматизованих інформаційних систем. Про це повідомляє пресцентр СБУ.


Оперативники спецслужби встановили, що колишній працівник Державної прикордонної служби налагодив протиправний механізм отримання та збуту відомостей з обмеженим доступом, зокрема щодо в’їзду-виїзду громадян за кордон, наявності заборони в’їзду в Україну для іноземців тощо.


Правоохоронці затримали зловмисника у Хмельницькому згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після спроби чергової передачі даних.


Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 361-2 Кримінального кодексу України.


Тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, зокрема посадовців, причетних до незаконної діяльності.


Заходи з викриття та блокування протиправного механізму проводились спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/na-hmelnichchini-sbu-blokuvala-prodazh-konfidenciynoji-informaciji-608676.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя